post-featured-image

Tekirdağ İSO 9001 Belgesi

 

ISO 9001 belgesi, kalite yönetimi standartları olarak kurum, kuruluş ve şirketlerin belirli bir standart üzerinden üretim ve hizmet vermesine odaklanmış gibi görünse de, aslında hem kar edilmesini hem de uluslararası pazarda prestij sahibi olunmasını sağlamaktadır. Tekirdağ İSO 9001 belgesi, bir sistem üzerine kurulmuş, firmaların yönetim stratejilerini geliştirmiştir.

 

İSO Yönetim Sistemleri Nedir?

İOS 9001 yönetim sistemleri, kuruluşların acil durumdan, kriz dönemine kadar ve savaş olasılığı üzerine bile bir önlem ilkesiyle başlamıştır. Daha sonra gereksiz kullanımın azaltılması, firmanın kar etmesi ve personellerin iş yükünün azaltılarak disiplinli bir şekilde çalışılmasını sağlamaktadır. Kalite yönetiminde müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlara önem verilir, yol ve yöntem konusunda stratejiler belirlenir. Böylelikle şirket ya da kuruluş sürekli büyümeye giderek, global alandaki değişikliklere de uyum sağlayarak, tutarlı bir rekabet ortamının oluşturulması sağlanır. İSO ailesinde buluna birçok belge, gıda güvenliği, çevre yönetim sistemleri, iş ve işçi güvenliği üzerinden de kontrol edilerek, diğer alanlarla entegre edilir ve prestij alanı daha da genişleyebilir.

 

İSO 9001- 14001 Belgesi Standartları

Doğal kaynakların kullanımını azalmak için uluslararası alanda kabul görmüş bir uygulama olan İSO 14001, çevre yönetim sistemleri içinde en çok üretim alanıyla ilgilenmektedir. Üretim alanında üreticinin atık maddelerini sınırlandırması ve ayrıştırması, gereksiz ve fazla enerji kullanımından vazgeçmesi, aynı zamanda geri dönüşüm alanından faydalanarak kar edebilmesi sağlanmaktadır.

Tekirdağ İSO 9001 Belgesi standartları içerisinde de yer alan 14001 belgesi, global alanda kontrollü üretim ve üreticilerin prestijli olmasını sağlayacak düzenlemeler uygulamakta ve sağlamaktadır.

 

Tekirdağ İSO 9001 Belgesi Başvuru

Tekirdağ İSO 9001 belgesi başvuru işlemleri için online alandan yararlanabilir, istediğiniz belge için detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kusursuz hizmet ve kaliteli yönetim sistemleriyle büyümeye gidebileceğiniz bir alan olan İSO ailesi, oldukça geniş ve geliştirici içeriklere sahiptir. Ulusal ve uluslararası pazarda dikkat çekici bir belge olarak, üretim ve hizmet alanındaki önlemlerinizi almanızı, kuruluşunuzun gelişmesini ve en önemlisi de kar edebileceği alanları oluşturabilecek yeni gelişim süreçlerine dahil olabilmesini sağlayabilecektir.

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat