post-featured-image

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Başvurusu 

 

Firmaların önemli ihaleleri kazanmaları, müşteri kitlelerini arttırmaları ve ticari anlamda daha da başarı hale gelmeleri açısından ISO 9001 belgesi son derece önemlidir. Tüm dünyada geçerliliği olan sertifika en az 100’ün üzerindeki birbirinden farklı ülkede tercih edilir. ISO 9001 kalite yönetim sistemi başvurusu yapmak istiyorsanız eğer şirketimizdeki çalışanlarımız tüm sorularınızı yanıtlar. 

 

Profesyonel Danışmanlık Almak Şart!

 

ISO 9001 kalite yönetim sistemi başvurusu danışmanlık firmaları tarafından daha kısa süre içerisinde gerçekleşir. Bu aşamada ise kuruluşumuz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve sorularınızın yanıtlanmasına özen gösterir. Süreç ve toplanması gereken evraklar hakkında bilgi sahibi değilseniz çalışanlarımızla görüşebilirsiniz. 

  • Tüm evraklar tamamlandığında ise evrak verilmeden önce kuruluş tarafından özel olarak denetlenir. 
  • Eğer firma ya da marka tüm koşulları yerine getirmişse belgeye sahip olur. Bu aşamadan sonra ise anlaşma sağlanan müşteri kitlesinin sayısı artar. 
  • Müşteri ilişkileri, tedarikçiler, hedeflenen kitle açısından belirtilen evrak son derece önem taşır. 
  • Ülkemizde geçerliliği olan ticari anlamda iyileşmenize yardımcı olan belgelerden biridir. 

 

İstenen Evraklara Dikkat!

 

Belge ya da evraklardan bir tanesinin bile eksik olması halinde süreç uzayacağından dolayı dikkatli hareket etmek önem taşır. İstenen tüm belgelerin tamamlanması adına uzman desteği almanız yeterlidir. Böylelikle sorun yaşamadan başvuru yapılır ve kısa zaman içerisinde geri dönüş alınması hedeflenir. Zor bir süreç gibi görünse de profesyonel danışmanlık alınması halinde ise problem oluşmaz. 

 

Güvenlik Şirketiyle Anlaşmalı Olmak Gerek!

 

Yukarıda belirtilenlere ek olarak ISO 9001 kalite yönetim sistemi başvurusu yapacaksanız eğer herhangi bir güvenlik şirketiyle de anlaşmalı olmanız gerekir. EGM özel güvenlik yetki belgesi ya da güvenlik firmasından alınan evrak üzerinden talebinizin onaylandırılmasını hızlandırabilirsiniz. Gelişim gösteren ve kısa zaman içerisinde büyümek isteyen şirketlerin mutlaka sahip olmaları gereken sertifikalar arasında gösterilir. 

 

Başvuru Aşamaları Kısa Zaman İçerisinde Tamamlanır!

 

Başvuru formu, SGK bildirgesi, oda kayıt belgesi fotokopisi, imza sirküleri fotokopisi, vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi fotokopisi eksiksiz olarak bulundurulması gereken belgelerden bazılarıdır. İstenen tüm evraklar tam olduğunda talebinizin kısa zaman içerisinde yanıtlanmasına dikkat edilir. Belgenizi aldığınızda ise anlaşma sağladığınız firmaların sayısı zaman içerisinde çoğalmaya başlar. Ticari sektörde büyümek ve tutunmak isteyenler açısından son derece önemli belgelerden biridir. 

 

Uzman Kadromuz İle Tüm Sorularınız Yanıtlanır!

 

ISO 9001 kalite yönetim sistemi başvurusu hakkında bilgi edinmek adına internet sitemizden ya da iletişim servislerimizden destek alabilirsiniz. Böylelikle süreci yöneterek istediğiniz sertifikaya sahip olabilmeniz kolaylaşır. Çalışanlarımız bu aşamada profesyonel olduğu gibi tüm sorularınızın kısa zaman içerisinde yanıtlanmasına dikkat edilir. Başvuru sonrasında firmanın denetimi belirli bir süre yapılır. Denetim sırasında ise danışmanlık almak, onay görebilmek adına faydalıdır. 

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat