post-featured-image

ISO 9001 Eğitimi Fiyatları

Açılımı International Organization for Standardization olan ISO 9001, en basit tabiriyle herhangi bir işletmenin vermiş olduğu hizmetlerin, belirlenmiş olan standartlara uygun olması demektir. İlk defa 1950 yılında, askeri nedenlerle belirlenmiş ve daha sonra tüm sektörlere uygulanmaya başlanmıştır. Uluslararası bir geçerliliği söz konusudur ve tam 170 değişik ülkede kabul görür. ISO 9001 eğitimi fiyatları son derece makul olmakla beraber, standardizasyona dair tüm ayrıntıları içinde barındırır.

ISO 9001 Eğitimi Neleri Kapsar?

ISO standardizasyon belgesine dair bilgi sahibi olmak bu çerçevede gerekli olan eğitimleri almak, firmanızı ileri götürme ve hizmet kalitesi noktasında daha yukarılara taşıma konusunda büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bundan dolayı belirlenmiş olan temel prensipler üzerinden hareket edilerek bir program oluşturulmuştur. Bunun içinde liderlik, müşteri odaklılık, firma katılımı, iyileştirme, süreç yaklaşımı gibi değişik kriterler vardır.

Müşteri Odaklılık ve Liderlik Eğitimi Nedir?

ISO standartları arasında yer alan müşteri odaklılık, son derece önemli bir kategoridir. Bir işletme ya da firmanın, müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmesi gerekmektedir. Böylelikle hizmetler buna göre düzenlenebilir. Taleplere göre bir yol takip edilmesi, piyasanın beklentilerini karşılama noktasında avantaj sağlar. Bu durum, satışları arttırırken, sektör içerisindeki başarınızı da yukarı taşımaktadır. Son derece güçlü bir lider olmak, işletmede işlerin aksamaması için büyük bir önem taşır. Bu noktada alınacak olan eğitimin faydalarını kısa sürede görebilirsiniz.

Süreç Yaklaşımı Eğitimi Nedir?

İso 9001 eğitimi fiyatları fazla olmadığından, makul bir ücret karşılığında hemen sürece dahil olmanız mümkündür. Süreç yaklaşımı, birden fazla olacak şekilde parçalara bölünmek zorundadır. Böylelikle çok daha planlı bir şekilde hareket edilir. Bir adımı attıktan sonra diğerine geçebilirsiniz. Her türlü işletme, firma ve ofis için bu eğitimin büyük bir önem arz ettiğini ifade etmek lazım. Böylelikle sonuç alma noktasında öngörülebilirlik gibi kurum için avantaj sağlayan bir durum ortaya çıkar.

İyileştirme Eğitimi Nedir?

Verilen eğitim içerisinde yer alan bir diğer başlık ise iyileştirme olarak ifade edilmiştir. Bu kriter, ISO 9001 çerçevesinde açık bir biçimde dile getirilmiştir. Firmanın her zaman başarılı olması, yeni şartlara uyum sağlaması çok önemlidir. Bundan dolayı gerekli görüldüğü zaman iyileştirme çalışmaları yapılmalıdır. Böylelikle rakip olarak bilinen işletmelerin önüne geçmek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra daha fazla kişiye hitap edebileceksiniz. İyileştirme sayesinde sektörde fark yaratabilir ve kısa sürede olumlu tepkiler alabilirsiniz.

Analize Dayalı Karar Verme Eğitimi

Firmanın analizler üzerinden hareket etmesi, her zaman kurumsal bir kimlik sahibi olduğunun en temel göstergesidir. Bundan dolayı sayısal verilere ek olarak, birçok farklı duruma karşın tahlillerin gerçekleştirilmesi şarttır. Böylelikle sonuç alma aşamasında büyük bir avantaj sahibi olabilirsiniz.

Buna ek olarak işletmelerin her zaman çözüm ortakları ve tedarikçilerle düzenli bir ilişki kurması şarttır. Böylelikle her türlü planın yapılması ve hayata geçirilmesi daha kolay olacaktır. Bunun bir organizasyon şeklinde tanımlanması, işleri kolay bir hale getirir. Ayrıca mevcut ilişkiler ağını başarılı bir şekilde yönetmek gerekmektedir. Tüm bunlara ve daha fazlasına vakıf olmak ise alınacak olan eğitimle mümkündür.

ISO 9001 Eğitimini Key Kalite Farkıyla Alın

ISO 9001 eğitimi fiyatları, son derece uygun ücretler karşılığına Keykalite firmasından alınabilir. Uzun yıllardan beri sektörün içinde yer alan işletme; Türk sermayesine sahip bir kuruluştur. Başta İso olmak üzere birçok farklı belgeye dair her türlü eğitimi vermektedir. Bünyesindeki uzman teknik kadro, eğitmenlerle bunu yapmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat