post-featured-image

Edirne İSO 9001 Belgesi

 

İSO belgesi İnternational Standardization Organization anlamına gelmekte olan, uluslararası standartlaşma kuruluşlarından biridir. İSO ailesinde birçok kademe bulunmakta, bu kademeler birbiriyle entegre edilerek, kurumların ya da kuruluşların prestijini artırmaktadır. Edirne İSO 9001 belgesi alarak, firmanızın daha ileriye odaklı ve gelişime açık olmasını sağlayabilir, uluslararası pazarda faaliyet gösterebilirsiniz.

 

İSO 9001 Belgesi Avantajları Nelerdir?

Edirne İSO 9001 belgesi alarak, bütün standartların temel yapısını oluşturan ilk adımı atmış olursunuz. Bu firmanızın gereksiz harcamalardan uzaklaşarak, ihtyacınız olan personelle daha verimli bir çalışma alanı oluşturmanızı sağlayacaktır. Üretim ve hizmet alanında prestijinizi artıracak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kalitenizi artırarak rakiplerinizle rekabette de aynı derecede olabileceksiniz. İSO belgeleri;

  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi
  • ISO 45001 OHSAS yerine geliştirilmiştir.
  • ISO 22301 İş Sürekliliği Kalite Yönetimi
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Belgesi
  • ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi

Şeklinde farklı entegrasyon alanlarında da bulunmakta, her bir belge bir diğerine katkı sağlayacak şekilde geliştirilmektedir.

 

İSO 9001- 14001 Standartları Belgesi Nedir?

İSO 9001- 14001 standartları geliştirme komitesi tarafından çevre yönetim sistemlerinde farklı bir uygulamanın yapılması ve 14000 serisine dahil edilmesi sonucunda global alanda kullanılmaya başlamıştır. Genel olarak doğal kaynakların azalmamasını sağlamak, atık madde ve geri dönüşüm alanlarını bilinçli kullanmak, bu sayede zamanla firmaların da kar edebileceği bir döngünün oluşmasına imkan verilmiştir. Edirne İSO 9001 belgesi ile entegre edilebilen bir belge olarak 14001, düzeltici ve önleyici faaliyet alanların oluşturulmasını ve bu sayede firmaların da kar ederken, prestij kazanmasını sağlamaktadır.

 

Kalite Yönetimi Ve Çevre Yönetimi Sistemleri Entegrasyonu

Kalite yönetimi başlıklarının altında görebileceğiniz İSO ailesinin mensubu olan 14001 belgesi, müşteri memnuniyetinden, çevre yönetimi sistemlerine ve iş sürekliliği üzerinden bilgi güvenliğine kadar birçok alanla entegre edilebilmektedir. Acil durum güvenliği, çevreyi koruma, maliyet kontrolleri ve uluslararası rekabet alanında oldukça işlevsel olan bir alan olarak, hem çevreyi korur hem de kuruluşunuzun kalitesini uluslararası bir platforma taşımış olursunuz.

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat