post-featured-image

Çorum İSO Belgesi

 

Uluslararası kalite kuruluşu (İnternational Standardization Organization) kısaltması olan İSO, kurum, kuruluş ve firmaların üretim ve hizmet alanında faaliyet gösterirken hem ulusal hem de uluslararası alanda standartlaştıklarını gösteren bir belgedir. Kalite standartları hem müşteriye güven vermekte, hem de firmanın gelişeceğini garantilemektedir. Çorum İSO belgesi başvurusu yaparak, uluslararası pazarda prestijinizi artırabilirsiniz.

 

İnternational Standardization Organization Belgesi Nedir?

İnternational Standardization Organization ( İSO) belgesi, uluslararası kalite kuruluşu olarak, global alanda bir sözleşme niteliği görmektedir. Bu belgeye sahip olan kuruluşlar, üretim ve hizmetlerini belirli ve kaliteli bir standartta gerçekleştirdiklerini aynı zamanda gelişim odaklı oldukları için müşteri memnuniyetine de öncelik verdikleri göstermektedir.

Ulusal ve uluslararası platformda birçok İSO belgesiyle entegre edilebilen bir yönetim sistemi kuruluşu olarak, gıda güvenliği, çevre yönetimi, kalite yönetimi, iş ve işçi güvenliği yönetimi alanlarında eğitim almış olduğunu ya da denetlenerek onay gördüğünü ortaya koymaktadır. Üretim ve hizmet alanında Çorum İSO belgesi başvurusu yaparak, geleceği garanti edebilir ve prestijinizi artırabilirsiniz.

 

İSO 19002- 14001 Çevre Yönetim Belgesi

Gelişmekte olan sanayi ve endüstri alanında sürekli olarak hatalı kullanımlara yer verilmektedir. Bu gereksiz tüketimlerin birçoğu hem firmanın kendi maliyetine zarar vermekte, hem de çevreyi kirletmektedir. Bu yönetim şekli belirli bir standart üzerinden düzenlenerek, atık maddelerin kontrol edilmesi, aşırı enerji tüketimin azaltılması, tasarruf edilerek hem kar edilmesi hem de çevrenin kirlenmemesinin sağlanması için uluslararası alanda belirli standartlara göre değerlendirmeler yapılmaktadır.

Çorum İSO belgesi, hem kalite yönetimi hem de çevre yönetim sistemleri üzerinden profesyonel bir hizmet ve aynı zamanda uzmanlar tarafından daha gelişmiş bir aşamaya gelinmesini sağlayacaktır.

 

Çorum İSO 9001 Belgesi Başvuru

İSO 9001 belgesi, kalite yönetim sistemleri üzerinden başvuru yaparak, firmanızın prestijini artırabilir, kalitenizi global alanda kanıtlayabilirsiniz. Faaliyet alanlarınıza göre entegre sistemleriyle birlikte kurulmuş olan İSO belgeleri, kolay bir şekilde alabileceğiniz aynı zamanda kuruluşunuzun da maliyet açısından kar ederek, iş yükünü azaltacak ve kaliteli üretim alanına geçilmesini sağlayacak düzenlemelere sahiptir. İSO belge başvuru işlemleri için online alandan yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat