post-featured-image

Çevre Yönetim Sistemi Ücreti

Dünyanın giderek azalan kaynaklarına çözüm niteliği sunan Çevre Yönetimi Sistemi İSO 14001, üreticinin bilinçli bir şekilde üretim yapmasını ve aynı zamanda çevre kirliliğinin azalmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu alanda verilen Ulusal ve Uluslar arası belgelendirme hizmeti Çevre yönetim sistemi ücretleri hakkında bilgi edinmek için kurumumuzla iletişime geçerek, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Çevre Yönetim Sistemi Eğitimi Nasıl Alınır?

Çevre Yönetim Sistemi, biz farkında olmasak da hayatımızın büyük bir alanını kaplayan ve geleceğimizi tasarlamamız için bir fırsat sunuyor. Bugün dünyanın kaynaklarının azalmasının nedenlerinden biri olan üretim sektörü, enerji ve su kullanımından fazla atık sarfiyatına kadar birçok alanda çevrenin zarar görmesine neden olmaktadır. Çevre yönetimi sistemi eğitimi, firmanızın bize başvurması halinde kurumumuz tarafından şirketinize atanacak bir eğitmen ve denetimci tarafından gerçekleştirilecektir. Bu eğitim kapsamında, firmanızın gereksiz masraflardan kurtarılması, bilinçli üretimin püf noktaları ve aynı zamanda çevre kirliliğine neden olan etmenler konusu işlenerek hem personelinizin hem de sizin bu alanda bilinçlenmeniz sağlanacaktır.
Çevre yönetimi sistemi ücreti için bizimle iletişime geçerek, bilgi alabilir, 14001 belgesi hakkında ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak sertifika programlarımıza katılım sağlayabilirsiniz.


Çevre Yönetimi Sistemi Nasıl İşlemektedir?

Iso 14001 standartları gereğince hazırlanmış olan Çevre yönetimi sistemi, uluslar arası ve ulusal alanda ticari rekabetin sağlanması, firmanın itibar ve Pazar payının artırılması için hazırlanmış bir projedir. Bu proje global pazarda ürünlerinizin çevreye zararlı bir şekilde üretilmediğini garantilediği gibi firmanızın yasal uygulamalar üzerinden tasarruf etmesini de sağlamaktadır. İSO 14001 belgesi için başvuru yapmanız halinde kurumumuz size üretim esnasında yapmanız gereken tasarruf yöntemleri hakkında bilgi verir, firmanızın zarar etmemesini sağlayacak yöntemleri belirler. Çevre yönetim sistemi ücreti hakkında bilgi almak istediğiniz takdirde, size kurumumuz hakkında bilgi verilerek, eğitimlerimizin faydalarıyla ilgili araştırmalar yapmanız da sağlanacaktır.

Çevre Yönetimi Sistemi Denetimi

Çevre yönetimi sistemi için 14001 belgesi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu sistemin nasıl işlediğini ne firmanızın nelerden faydalanacağını öğreneceğiniz programımızda, denetimlerimiz firmanız ekseninde size özel şekilde yapılmaktadır. Denetimlerin amacı, firmanızın yapılan işlemler sonucunda ilerleme kaydetmesi ve bu ilerlemenin çevresel faktörlere nasıl etkisi olduğunun analiz edilmesi üzerinedir. Çevre yönetimi sistemi ücreti, kısa vadede vereceğiniz ama uzun vadede firmanızın ulusal ve uluslar arası pazarda etkin bir çalışma performansı içine girebileceği yöntemleri sizlere sunacaktır. Hem çevre kirliliğinin azaltılması hem de firmanızın kalite standartlarının artırılması için etkili bir çalışma yöntemi sunacaktır.


Çevre Yönetimi Sistemi Prensipleri Nelerdir?

İSO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin oluşturduğu temel prensiplerden ilki, çevre yönetiminin bilinçli bir şekilde sağlanarak, çevre kirliliğinin azaltılması yoluna gidilmesidir. Aynı zamanda firmanızın planlama yaparak çalışması, uygulama ve faaliyet alanlarınızın düzenli olarak kontrol edilerek analiz edilmesi, yönetimin gözden geçirilmesini amaçlamaktadır. Böylelikle firmanız bilinçli bir şekilde üretim yapar, gereksiz masraflardan kurtularak, maliyetinin düşmesini ve aynı zamanda kalitesinin de artmasını sağlar. Çevre yönetimi sistemi, hem çevreye hem de firmanıza kontrollü bir üretim- tüketim sistematiği olarak fayda sağlayacaktır.

Çevre Yönetimi Sistemi İSO 14001 Belgesi Ücreti Ne Kadardır?

Çevre Yönetim sistemi ücreti, her sertifikasyon kurumunun kendi çalışma prensipleri doğrultusunda listelenmektedir. İSO 14001 belgesi alım aşamasında denetim sağlanması, belge masrafları ve eğitim olanaklarına göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak belli bir standart üzerinden yapılan fiyatlandırmalar, firmanızın mali açıdan sarsılabileceği fiyatlar değil, ulusal ve uluslar arası standartlarda ortalama bir ücrete tabii tutulmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat