post-featured-image

Burdur İSO Belgesi

 

Burdur İSO belgesi, uluslararası standartlaşma kuruluşu İnternational Standardization Organization bağlı olarak, kuruluşların kalite yönetim sistemleri üzerinden gelişmelerini sağlamak aynı zamanda gelişimleriyle prestij kazanmalarına destek olmak amacıyla kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası alanda kalite standartlarının kullanıldığını belgelemekte olan İSO, kuruluşların çevre yönetimi, kalite yönetimi ve gıda güvenliği çerçevesinde profesyonel bir yaklaşım sergiledikleri garantilemektedir.

 

İSO Belgeleri Nelerdir Ve Avantajları Nedir?

İSO 9000 belgesi, kalite ve standartlaşma belgesi olarak, uluslararası alanda bir sözleşme niteliği görmektedir. Bu belgeyi almış olan kurulum, üretim ve hizmet alanında gelişme gösterdiğini, dönemin şartlarına uyum sağladığını ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaptığını ortaya koymaktadır. Bu sayede hem ulusal alanda hem de uluslararası alanda prestij kazanarak, faaliyet alanında profesyonel bir yardım aldıkları da ortaya koymaktadır. Burdur İSO belgesi başvurusu yaparak, siz de firmanıza prestij kazandıracak önemli noktaları öğrenebilirsiniz.

  • OHSAS 18001 İş Güveliği Ve İşçi Güvenliği Kalite Belgesi
  • İSO 9001 Kalite yönetim sistemleri
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi
  • 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi
  • ISO 16949 Otomotiv ve yan sanayi kalite yönetimi Belgesi
  • ISO 22301 İş Sürekliliği Kalite Yönetimi

 

İSO 14001 Belgesi Nedir?

İSO 90001- 14001 belgesi kalite yönetimi ile entegre olabilen çevre yönetim sistemleridir. Gelişen dünyada çok fazla atık madde bulunmakta, çevreye zarar vermekte aynı zamanda teknolojiyle birlikte elektrik ve yakıt kullanımı da maliyet açısından düşürülmektedir. Burada amaç kuruluşun kendi maliyet açıklarını keşif ederek, fazla giderlerden kurtulması ve kar ederken aynı zamanda çevreye fayda sağlamasıdır. Örneğin geri dönüşüm kanalından yararlanarak, atıklarını çöpe değil geri dönüşüm alanına kazandırması beklenmekte bu da hem ulusal hem de uluslararası alanda duyarlı bir marka olmanın verdiği prestiji sağlamaktadır.

 

İSO Belge Başvuru İşlemleri

Burdur İSO belgesi başvuru işlemleri için kişinin kimlik bilgisi ve faaliyet gösterdiği alandaki ticari kimlik bilgilerini paylaşması gerekmektedir. İSO belgesi kuruluş, kurum ve firmalar da dahil olmak üzere üretim ve hizmet alanında çalışmakta olan bütün alanların alabileceği bir standartlaşma belgesidir.

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat