post-featured-image

Aydın İSO Belgesi

 

Kalite yönetiminden, çevre yönetimi sistemlerine kadar birçok alanı kapsamakta olan İSO belgeleri, dönem dönem güncellenerek, uluslararası platforma uygun bir pozisyona getirilmektedir. Şirketlerin tasarruf politikası geliştirmesi, az iş gücüyle çok üretim yapması, mali giderlerini kontrol etmesi üzerine yoğunlaşarak hizmet ve üretim alanındaki kalitenin de standartlaşmasını sağlamaktadır. Aydın İSO belgesi, uluslararası platformda geçerliliği olan belgeler arasında yer alır.

 

İSO Kalite Yönetim Sistemi

Aydın İSO belgesi, kalite yönetim ve çevre yönetimi sistemleri aynı zamanda gıda güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği, bilgi güvenliği aynı zamanda diğer belge niteliklerini de bünyesinde barındırmakta, başvuru yapanların bu alanda faydalanmasını da sağlamaktadır. Kalite yönetimi sistemleri üzerinden, firmaların yönetimlerini düzene sokması, mali gider ve gelirlerini kontrol etmesi, gereksiz iş gücünün ve yükünün azaltılması üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu da firmanın daha az zamanda daha çok üretim yapması, personelin, makinelerin ve hizmet kapsamının etkisini artırmaya, müşteri geri bildirimlerini almaya ve kalitenin standartlaşarak uluslararası bir alanda kabul görecek pozisyona gelmesine fayda sağlayacaktır.

 

İSO 9001- 14001 Belgesi Nedir?

İSO 9001- 14001 belgesi, çevre yönetimi sistemlerini kapsamaktadır. Bugün dünyada hem gereksiz kullanımdan hem de zararlı etken madde kullanımından çevre zarar görmektedir. Aynı zamanda firmalar tasarruf politikasını bilmedikleri için çevreye zarar verirken aslında kendilerine de zarar vermekte ve süreci yanlış değerlendirmektedir. Aydın İSO belgesi kapsamında yer alan 14001 belgesi de çevre yönetimi politikaları üzerine eğitim alınarak, firmanın tasarruf politikası geliştirmesini, prestijini artırmasını ve gereksiz harcamalarını durdurmasını sağlayacaktır. Profesyonel ve kurumsal bir üretim için kamu, kurum ve kuruluşların bu belgelerle uluslararası pazarda da değer görmesi sağlanmaktadır.

 

İSO Belgesi Nasıl Alınır?

Bütün standartlaşma üzerine kuruluş olan belgelerin başlığı olan İSO, uluslararası alanda bütün kuruluşların belirli bir standarda sahip olarak, sürekli gelişme eğilimi göstermesidir. Bu gelişme değişen dünya düzenine uyum sağlama, çevre ve kalite yönetimine göre hizmet ve üretim yapmaktır. Hem ekonomik hem de çevresel faktörleri bir arada bulundurmakta olan İSO belgesi için başvuru yapmanız yeterli olacak, daha sonrasında sizlerle iletişim kurulacaktır.

 

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat