post-featured-image

Ankara İSO 9001 Belgesi

 

Firmanızın kalite politikasını ve müşteri odaklı yaklaşımını belirleyecek olan Ankara İSO 9001 belgesi, işinizi iyi bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak kilit noktalar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bilinçli bir hizmet veren ya da üretici olarak, gereksiz masraflarınızı azaltacak yöntemler öğrenir aynı zamanda çalışanlarınızın performansını yükseltecek ilerlemeler kaydedersiniz.

ISO 9001 Belgesi Almak İçin Neler Yapılmalıdır?

Kalite yönetimi belgesi almak için öncelikle Ankara İSO 9001 belgesi ve danışmanlık firmasına başvuru yapmanız gerekmektedir. Belgelendirme kuruluşlarıyla irtibat kurduğunuz takdirde sizden belli başlı belgeler isteyecek, kuruluş bünyesinde yapılacak başvuru belgelerinin arasında şunların bulunması gerekecektir;

  • İmza Sirküleri
  • Faaliyet belgesi ( Hangi alanda çalıştığınıza dair belge)
  • SGK bildirgesi ( Aynı zamanda çalışan işçi sayısı)
  • Vergi levhası
  • Gıda ya da diğer sektörler kapsamında kapasite raporu, üretim izni ( Firmanızın alanına dair bilgilendirmeler içermelidir.)
  • Danışman firma sözleşmesi

İle kurumumuza başvuru yapabilir, eğitim ve denetim kapsamında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere destek olarak ve misyon- vizyon gelişmelerinde planlamalar yapmanızı sağlayacağız.

Kalite Yönetimi Sitemi İle Nasıl Başarılı Olunur?

Kalite yönetimi sistemi, firmanızın faydalı bir şekilde çalışması aynı zamanda gereksiz masraflardan kaçınmasını sağlamak amacıyla dünya genelinde kullanılan bir sistemdir. Bu sistem, firmanızın çalışanlarının disipline olmasını, üretim alanındaki ürünlerinizin belli bir kalite standardına yönlendirilmesi aynı zamanda firmanızın uluslar arası pazarda da büyümeye gidebilmesini amaçlamaktadır. Her İSO 9001 belgesi alan firma bunu başarabilir mi; aslında başarma olasılığı yüksektir. Ancak bunun devamlılığı, danışman firmanın size katacakları ve sizin kılavuz firmayla uyumlu şekilde çalışmalarınız ekseninde gerçekleşecek noktalar olmalıdır. Ankara İSO 9001 belgesi alarak, firmanızın geleceğini sistematik bir şekilde ayarlayabilir, projeler geliştirir ve reklam yönünüzü de artırabilirsiniz.

İSO 9001 Belgesiyle Büyümeye Gidebilirsiniz.

Kalite yönetimi sistemi, firmanızın sadece disiplinli bir şekilde çalışmasını değil aynı zamanda Uluslar arası pazarda da yeriniz olmasını sağlayacaktır. Dünya standartlarına uygun yapacağınız hizmet ve üretimler, bütün dünyada geçerlilik gösterebilir, böylece kar marjınızı artıracak yeni satış noktaları da geliştirebilirsiniz. Müşterilerinizi anlamak, çalışanlarınızı anlamak ve eksiklerinizi görebilmek doğru yönde hareket etmenizi sağlayacaktır.

Ankara İSO 9001 belgesi ile Ankara’dan dünyaya açılan bir ticaret ağının içinde olabilir ya da hizmetlerinizi kaliteli bulacak müşteriler edinebilirsiniz. Büyümeye gitmenizi sağlayacak kalite yönetimi sistemleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankara İSO 9001 belgesi Fiyatları

Ankara İSO 9001 belgesi ve danışmanlık hizmeti için fiyat listemiz belirlenmiştir. Ancak firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde, belge alım süreci içerisindeki danışmanlık, denetimler ve eğitimler kapsamında değişikliğe uğrayacak bazı noktalar bulunabilir. Bizimle iletişime geçerek, belgelendirme sistemimiz hakkında bilgi sahibi olabilir, dünya kalite standartlarına uygun bir çalışma disiplini sağlayabilirsiniz.

Kalite yönetiminde ihtiyacınız olan bütün noktalar incelenecek, değerlendirmeler ve raporlamalar yapılarak tarafınıza bildirilecektir. Firma ekseninde ihtiyacınız olan bütün önemli detayların incelenmesi, yöntemler bulunması için bizimle iletişim kurmadan karar vermeyin.

İSO 9001 Hizmet Ve Danışmanlık Standartlarımız

Firmanızın risk ve fırsat analizlerini yapar aynı zamanda kalite politikası geliştirme yolunda ilerlemeye özen gösteririz. Kalite hedefinizi ve planla yöntemlerini kontrol ederek, eksik yönleriniz hakkında yeni yöntemler belirlemeniz için danışmanlık hizmet veririz.

Gözden geçirme, izleme ve düzeltici faaliyetlerde bulunmak için İSO 9001 danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir, çalışanlarınızla birlikte dünyada geçerliliği olan kalite yönetimi sistemleri üzerine eğitim alarak firmanızın büyümeye gitmesini aynı zamanda uluslar arası alanda pazara katılabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Ara
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
WhatsApp chat